top of page

"ליטל ליוותה אותי במהלך שיפוץ מאסיבי לבית שכלל הריסה ובנייה מחדש של חלקים מהבית , הגדלת הבית, שבירת קירות, תכנון מטבח ועוד... ליטל הייתה לצדי החל מהרגע הראשון של לחלום ועד להוצאה לפועל של הפנטזיה. הכינה תכניות הריסה, בנייה, חשמל, מטבח , ריהוט וכו'...

הייתה סבלנית גם כשהיה צורך מספר פעמים בשינוי תכניות בגלל אילוצים שונים. ליטל תמיד חשבה על עיצוב פרקטי, הלכה עם החלומות והרצונות שלנו ולא כפתה עלינו סגנון עיצובי שלה. הליווי של ליטל כלל הכנת תכניות, התאמות צבעים, טקסטורות וריהוט התלוותה אליי לחנויות החל מבחירת ריצוף לבית , קרמיקה למקלחת ועד לבחירת גוונים לצביעת הבית, טיח דקורטיבי , בחירת גופי תאורה ואף בדים לכריות הספות בסלון ! הרבה בזכות ליטל , עצותיה והליווי הנעים שלה תהליך השיפוץ היה חוויה מאוד טובה ומהנה של יצירה ."

סמדר נחמו

"רכשנו דירה בשטח של 120 מ"ר ורצינו לבצע שיפוץ מלא בתקציב סביר.

פגשנו מס' מעצבים שרצו שנבצע שיפוץ בתקציב כפול והרגשנו שהם יקחו אותנו לכיוונים שלא יהיה לנו נוח איתם בהמשך. הגישה של ליטל הייתה שונה, היא הבינה את הכיוון שלנו והציעה לנו כמה אלטרנטיבות שהתאימו לתקציב שיפוץ.

ליטל ליוותה אותנו באופן מלא בכל אחד מהשלבים: ממדידת הדירה בעצמה (ולא הסתמכה על השרטוט),תכנון מדהים של המטבח והגדרת חומרי גלם איכותים.  הכנת שרטוטי אינסטלציה, בינוי, חשמל ותאורה, הכנת שרטוטי מטבח, ארונות, אביזרים סנטרים. בחירת ריצוף ואריחים כולל ירידה לפרטים הקטנים והתאמת הרובה. בחירת אביזירי תאורה, ווילונות, תמונות וכו'.

ליטל עבדה מול הקבלן המשפץ והייתה מצד אחד קשובה להצעות אבל אסרטיבית ולא גילתה פשרנות בנוגע לעיצוב מצד שני.

אני שמח שעבדנו עם ליטל ואני לא מאמין שהיינו מצליחים לסיים את השיפוץ בהצלחה ללא תמיכתה".

שחר מתתיהו

"קנינו בית! הבעיה היתה שהמרחק בין המראה שלו לבין מה שחלמנו, היה שמים וארץ!

ואז באה ליטל, עם דמיון יצירתי ומפותח והמון ידע ומקצועיות, והסבירה, שרטטה והדגימה איך אפשר להפוך חלל חשוך, קודר, צפוף ובעל מראה מיושן, לחלל מלא אור, מרווח עם סטייל מדויק.

ליטל ליוותה אותנו בכל השלבים, בתכנון, בשרטוטים, בשיפוץ, בעבודה מול אנשי המקצוע השונים, ברכישת כל החומרים (מהקרמיקות והאלומיניום ועד למדבקות הקיר), בהעמדת הריהוט ובסטייליניג הסופי. הקשיבה לכל הרצונות שלנו אבל גם פתחה אותנו ולימדה אותנו להעז קצת-  מי היה מאמין שאפשר לשלב צבע בתקרה ושרהיטים יכולים לרחף.

ביקשנו שיפוץ, ויצא לנו בית מקטלוג!

בקיצור- מומלץ בחום"

תודה רבה על הכל- משפחת בנדק

"עם סיום העבודה רצינו להודות לך על שיתוף הפעולה ועל העבודה שעשית עבורנו.

התוצאה הסופית של העבודה תואמת את ציפיותינו ואנו סבורים שהפקנו את המיטב מהתנאים של המבנה.

החיים והשהייה בשני המקומות שקיבלו את החידוש והרענון הפכו להיות מהנים ונעימים.

נשמח לשתף אותך בהמשך הדרך ולקבל את השירות והייעוץ שניתן תמיד ברצון, בנעימות ובמקצועיות".

שמוליק כהן

bottom of page